Binance CEO’su Altcoin İsmi de Verdi: Twitter Bunları Eklemeli!

binance-ceo’su-altcoin-ismi-de-verdi:-twitter-bunlari-eklemeli!

Binance CEO’su, Elon Musk Twitter için yeni özellikler arayışındayken platforma eklenecek 2 altcoin’in ismini verdi.

Binance CEO’su: Twitter sadece bu 2 kripto para birimini desteklememeli

Binance CEO’su “CZ”ye göre Twitter muhtemelen Dogecoin ve BNB’den daha fazla kripto para birimini destekleyecek. 1 Kasım tarihli Twitter toplantısında CZ, Twitter’in sıradaki hamleleri hakkında ipuçları paylaştı. CZ, Twitter’ın birden fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğini düşünüyor.

CZ’ye göre şirketi sadece Twitter operasyonlarıyla ilgilenmiyor. Aynı zamanda, Elon Musk’a Web3 alanında yardımcı olabileceklerini söylüyor. Örneğin, Twitter artık kripto para ödemelerini kabul edebilir ve spam botlarını bu yolla azaltabilir. Ancak CZ, Twitter’ın DOGE ve BNB’den daha fazla kripto para birimini desteklemesi gerektiğini ekliyor:

Muhtemelen en iyi yol, sadece bir kripto seçmek değildir.

Binance CEO'su Bu Altcoin İçin Açıklama Yaptı

CZ ayrıca, Binance Oracle, seçim standartları, BNB-Twitter’a entegrasyonu ve NFT projeleri hakkında soruları yanıtladı. Kullanıcılar şu anda en düşük maliyetli NFT ticaretini BNB ekosisteminden sağlıyorlar. Yine de NFT piyasası mütevazı bir gerileme yaşıyor.

Ek olarak, CZ’ye göre Elon Musk Twitter’ı yönetmekle ve personeli işten çıkarmakla meşgul. Bu nedenle, şu anda platforma kripto paraları entegre etmek için zamanı yok. Ancak Elon Musk, kripto paraların en büyük destekçilerinden biridir. Bu nedenle Twitter, kripto ile ilgili bazı özellikleri kazanmak isteyecek.

Dogecoin Twitter’ın satın alınmasının ardından P yükseldi

Elon Musk, Twitter anlaşmasını tamamladığından beri Dogecoin’in (DOGE) fiyatı önemli ölçüde yükseldi. Twitter haberi Dogecoin’in fiyatına son 24 saatte ’in üzerinde ve bir haftada 5’in üzerinde değer ekledi. DOGE’nin fiyatı şu anda 0.1384 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance CEO’su Altcoin İsmi de Verdi: Twitter Bunları Eklemeli!

Category:
News