Analist SAND ve Bu 4 Altcoin’e Kilitlendi: Yarının Coinleri!

analist-sand-ve-bu-4-altcoin’e-kilitlendi:-yarinin-coinleri!

Geçen hafta, Bitcoin 20.000 doları kırdığı ve çoğu altcoin çift haneli fiyatlandığı için olumlu bir haftaydı. Ancak hala eski zirvelere ulaşmadan önce daha kat edilmesi gereken uzun bir yol var. Bu yazıda, Investopedia analistlerinden Rahul Nambiampurath’in önümüzdeki günler için yakın takibe aldığı SAND ve altcoin’i inceleyelim.

Önümüzdeki haftalarda izlenmesi gereken 5 altcoin

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE), geçen haftadan bu yana 0’ün üzerinde yükselerek ayın en iyi performansını sergiledi. Fiyatı şu anda 0.1408 dolar civarında işlem görüyor. Bu süreçte piyasa değeri açısından Cardano ve Solana’yı geride bıraktı. DOGE şu anda piyasa değerine göre sekizinci sırada. Fiyatındaki artış, geçen hafta sonu büyük bir tasfiye dalgasını tetikledi.

Dogecoin rallisi Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından kaynaklanıyor. Musk’ın DOGE’nin en büyük destekçisidir. Aynı zamanda şirketleri kripto para ile ödeme kabul ediyor. Girişimci kısa süre önce Twitter’ın kripto ödemelerini entegre edebileceğini ima etti. Bu arada, kripto balinaları da büyük miktarda DOGE satın aldı ve ekip bir Layer2 ölçeklendirme çözümü üzerinde çalışıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Geçen hafta yatırımcıların dikkatini çeken tek meme coin Dogecoin değildi. Shiba Inu (SHIB), son yedi gün içinde ” fiyat artışı gördü. Oldukça etkileyici olmasa da, piyasanın geri kalanına kıyasla hala öne çıkıyor. SHIB geçen haftaya 0.00001021 dolardan başladı ve 0.00001488 dolardan bitirdi.

SHIB rallisi için birkaç katalizör sıralayabiliriz. Meme coin’ler genellikle el ele gitme eğilimindedir. SHIB’de DOGE’den sonra en popüler olanıdır. Meme token ayrıca bir yükselişi tetiklemiş olabilecek yüksek bir token yakma oranı gördü. Token yakma arzı azaltır ve dolayısıyla değeri artırır. Projenin merakla beklenen Katman 2 ölçeklendirme çözümü Shibarium da bir fiyat artışı umutları uyandırıyor.

Ethereum (ETH)

En büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum da geçen haftaya göre  artışla önemli bir sıçrama yaşadı. Bunun olmasının nedenleri, meme coin’lere olduğu kadar net değil. Ancak CFTC Başkanı Rostin Behnam, ETH’nin bir emtia olduğunu düşündüğünü ve bunun bir rol oynamış olabileceğini söyledi. DeFi protokollerine ne kadar fon konduğunun bir ölçüsü olan Ethereum’un toplam değeri kilitli de artıyor. Şu anda yaklaşık 32 milyar dolar. ETH şu anda 1,592.28 dolardan işlem görüyor.

Flow (FLOW)

NFT ve oyun odaklı Blockchain Flow da,  yükselerek güçlü bir hafta geçirdi. Flow’un büyümesini birkaç teknolojik gelişmeye atfedebiliriz. Yakın bir tarihte, Flow’u geliştirmeye ve akıllı sözleşme dilini kullanmaya yönelik yeni araçlar yayınlandı. Güncelleme, Cadence adı verilen DZone geliştirici topluluğu tarafından oluşturuldu. Flow, artık NFT’ler hakkındaki bilgileri Twitter’da daha net gösteren NFT Tweet Kutucuklarını da destekliyor. FLOW şu anda 1.67 dolardan işlem görüyor.

Sandbox (SAND)

Sandbox, tanınan sanatçılarla çalışan metaversi ile oyun odaklı bir başka iyi bilinen Blockchain platformudur. Ağın yerel tokeni SAND’de geçen haftadan bu yana ’luk bir fiyat artışı gördü. Bu ivme geleceğin metaverse’leri içereceğine kuvvetle inananlar için olumlu bir haber. SAND şu anda 0.885 dolardan işlem görüyor. Proje şimdi, GucciVault’u metaversi başlatmak için Gucci ile işbirliği yapıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance US ayrıca SAND tokeninin bir listesini de duyurdu.

Analist SAND ve Bu 4 Altcoin'e Kilitlendi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Analist SAND ve Bu 4 Altcoin’e Kilitlendi: Yarının Coinleri!

Category:
News