8’den Fazla Bilen Analistten Bomba SHIB Tahmini!

8’den-fazla-bilen-analistten-bomba-shib-tahmini!

Popüler meme coin Dogecoin’in ( DOGE ) son yükselişini doğru tahmin eden popüler kripto analisti yeni tahmini paylaşıyor. Analistin tahminine göre, diğer popüler meme coin SHIB yükselişe geçebilir. Kriptokoin.com olarak, analistin tahminlerini sizlere aktarıyoruz.

SHIB, sıradaki patlama yaşayacak altcoin mi?

SmartContracter, adı ile tanınan analist Twitter adresinden paylaşımlarına devam ediyor. 213 bin takipçisine Ethereum tabanlı meme coin Shiba Inu’nun ( SHIB ) yankı rallisine tanık olacağını söylüyor. Analist SHIB ile ilgili beklentilerini paylaştı:

DOGE’yi kaçırdıysanız, bu sorun değil. DOGE’yi kaçırdıklarını düşünerek satın alacak tüm kripto meraklıları ile birlikte SHIB’ye atlama şansınız var.

Ardından SmartContracter lider kripto para Bitcoin ile eşleştirildiğinde iki meme coin’in haftalık grafiklerini karşılaştırıp inceliyor. Karşılaştırma sonucunda ise, SHIB’nin DOGE’da yakın zamanda yaşanan duruma benzerlik gösterdiğini vurguluyor. Ancak, geçmişte yükseliş gösterdiği bir direnç bölgesini kırmak istediğini gösteriyor. Analist, iki grafiğin teknik düzeyde benzerlikler sunan “güzel bir resim” çizdiğini belirtiyor. Dogecoin’e bakıldığında ise, SmartContracter popüler memecoin’in yükselişe devam edeceğini belirtiyor. İlk olarak 4 Ekim tarihinde DOGE’de yükseliş öngören analist öngörüde bulundu. Kısa süre önce 0.14 doların üzerindeki meteorik yükselişinin ardından altcoin için bir “bir sonraki yükseliş tahminini paylaştı. Doge son 24 saatte yüzde 15.62 oranında arttı. Şu anda 0.1404 dolardan işlem görmeye devam ediyor. SHIB ise yüzde 4.31 oranında artış yaşadı. Şu anda 0.0000129 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analist doğru tahminleri ile isminden sıkça söz ettiriyor

Bunlarla birlikte analist, 2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasasının dibini doğru tahmin etmesiyle tanınıyor. Smart Contracter piyasadaki isabetli tahminlerle tanınıyor. Analist, Ethereum geçtiğimiz günlerde 200 haftalık hareketli ortalamasına bakarak yeniden net bir satın alım fırsatı verdiğini paylaştı. Smart Contracter göre, ETH 2.400 dolar fiyat seviyesini hedeflemeye devam ediyor.

Bu durumda, mevcut fiyat seviyesinden yüzde 80 kazanım anlamı taşınıyor. Sonrasında Smart Contracter, şu ifadelere yer veriyor:

Uzun vadeli satın alım rakipleri gerçekten de kendilerini gösteriyorlar. Ethereum şu anda 200wma veya beş haftayı temel alıyor. Bu haftalık en düşük seviye çözülüp yeniden yükseliş göstermeye başladığında, bunu neden kaçırdığınızı düşündüğünüzde bahaneniz kalmayacak. Bana göre sıradaki seviye 2.400 dolar.

Dogecoin için yükseliş öngörmüştü

Smart Contracter, piyasaların yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Bununla birlikte bir başka popüler analist Crypto Capo, başka büyük düşüş gerçekleşmeden önce sadece kısa süreli bir rahatlama rallisinin başladığını belirtiyor. Capo’ya göre, Bitcoin 14 bin dolar seviyesine kadar ciddi bir düzeltme yapmadan önce yaklaşık 21.000 dolara yükselmeye hazır. Capo, bu görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Fiyat hareketi yükselişe benziyor. Isı haritaları yükseliş gösteriyor. Tek gördüğüm, squeeze olması gereken bir sürü short. Short’lama iyi bir fikir değil. 21.000 dolara gönder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için 8’den Fazla Bilen Analistten Bomba SHIB Tahmini!

Category:
News