Dünyaca Ünlü Trader: Arweave ve Bu 5 Altcoine Bakın!

dunyaca-unlu-trader:-arweave-ve-bu-5-altcoine-bakin!

Popüler kripto yatırımcısı ve trader Luke Martin, Arweave ve bu altcoin projeleri için beklentilerini takipçilerle paylaştı. Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) dahil olmak üzere 5 altcoin için öngörülerini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, traderin yakından takip ettiği altcoin projelerini sizlere aktarıyoruz.

Trader Arweave ve bu 5 altcoin için beklentilerini açıkladı

Luke Martin, Twitter hesabında yer alan 320.900 takipçisine geçtiğimiz hafta yaşanan ralliden sonra altcoin’lerin yükselmeyeceğini söyledi. Ayrıca altcoin’lerin düşüşlere dayanabileceğini ve “bir süreliğine değişim yaşayacağını” açıkladı. Analist, geçtiğimiz haftaki fiyat hareketinin, hangi kripto paraların ayakta kalıp kalmayacağını belirlediğini aktarıyor. Trader listesi için şunları söyledi:

İyi bir düşüş hareketliliği kendini gösterirse Kasım ayı için izleme listesinde olmayı hak ediyorlar.

Listenin ilk sırasında merkeziyetsiz veri depolama ağı Arweave ( AR ) var. Arweave’in altcoin projesi AR, 2 Kasım tarihinde 10,00 dolar yakınında işlem gördü. Ardından ise aynı gün içerisinde 17,47 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 72. sırada yer alan altcoin o zamandan bu yana düşüyor. Son 24 saatte yüzde 8.2 düşüş yaşaya Arweave, şu anda 12.84 dolardan işlem görüyor.

Arweave

Kripto para borsası OKEx’in altcoin’i listede 2. sırada

Listenin ikinci sırasında, kripto borsası OKEx’in altcoin’i OKB yer alıyor. OKB, 3 Kasım tarihinde 16.35 dolar yakınında işlem görüyordu. Sonrasında ise bugün yükseliş hareketliliği ile 22.11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 17. sırada yer alan kripto para birimi analistin beklentisine göre yükselişe devam edecek.

Polygon (MATIC)

Listenin üçüncüsü sırasında Poligon ekosisteminin altcoin’i MATIC yer alıyor. 2 Kasım’da 0.85 dolar seviyesi yakınında işlem görüyordu. Ardından 7 Kasım günü 1.28 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 10. sırada yer alan altcoin, kazanımlarının bir kısmını kaybetti. Şu anda ise son 24 saatte yüzde 2.6 düşüşle 1.17 dolardan işlem görüyor.

Trader Arweave gibi bu altcoin projesini gözlemliyor

Hayran katılımını teşvik edebilmek için spor ve e-sporları token’ları bulunan platformlar dikkat çekiyor. Taraftar token’ları platformunun altcoin’i Chiliz (CHZ ) listede yer alıyor. Piyasa değerine göre 41. sıradaki kripto para birimi 2 Kasım tarihinde 0,23 dolar yakınında işlem gördü. Salı günü 0,295 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Ancak şu anda CHZ, yüzde 5.2 düşüşle işlem görmeye devam ediyor.

Loopring ( LRC )

Beşinci sırada ise, sıfır bilgi kanıtlarını kullanarak merkeziyetsiz borsalar oluşturmaya izin veren Ethereum ( ETH ) tabanlı token olan Loopring ( LRC ) yer alıyor. LRC, 3 Kasım’da 0,275 dolar yakınında işlem görürken sonraki gün 0,41 doların üstüne çıktı. Piyasa değerine göre 107. sıradaki altcoin, son yüksek seviyesini ortaya koyduğundan bu yana düşüşte. Şu anda ise yüzde 8.1 düşüşle, 0,300065 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Layer-2 ölçüklendirme çözümü Optimism (OP) listede

Listenin sonunda ise, Ethereum için bir Layer -2 ölçeklendirme çözümü sunan Optimism (OP) bulunuyor. OP 2 Kasım’da 0.96 dolar yakınında işlem gördü. Sonrasında ise 5 Kasım’a gelindiğinde 1.38 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 148. sırada yer alan altcoin şu anda 1.18 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dünyaca Ünlü Trader: Arweave ve Bu 5 Altcoine Bakın!

Category:
News