Binance Bu Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Sepete Girdi!

binance-bu-altcoin-icin-mujdeyi-verdi:-sepete-girdi!

Binance Custody, piyasanın en büyük DeFi oyuncularından biriyle entegrasyon planlarını açıkladı. Artık kurumsal yatırımcılar Binance Custody ile cüzdanlarını güvende tutabilecekler.

Binance Custody, kurumsal saklama çözümlerine bu altcoin’i ekliyor

Kurumsal düzeyde kripto para saklama çözümü olan Binance Custody, NEAR Protocol (NEAR) ile entegrasyonunu duyurdu. Artık kurumsal yatırımcılarda Binance Custody üzerinden NEAR bakiyelerini güvenle saklayabilecekler. Borsa ayrıca NEAR ile birlikte diğer NEP-141 uyumlu tokenleri de destekleyeceğini söyledi. Böylece entegrasyon tamamlandıktan sonra Binance’in kurumsal saklama çözümleri NEAR tabanlı tokenleride kapsayacak.

NEP-141, NEAR tabanlı tokenlerin nasıl çalacağını belirleyen bir standarttır. Kullanıcıların ve geliştiricilerin anlamasını daha kolay hale getirir. Bununla birlikte, daha uygun maliyetli ve daha verimli işlemler sağlar. NEP-141, bir önceki sürüm olan NEP-21’den bir dizi özelliğiyle ayrılıyor. Aralık 2021’den bu yana kurumsal saklama çözümleri sunan Binance Custody, şu anda NEAR ile birlikte 230’dan fazla kripto para birimine güvence sağlıyor. Bu arada, lider borsa geçtiğimiz Şubat ayında şu kripto para birimlerine destek verdiğini duyurdu:

  • Shiba Inu (SHIB)
  • Audius (AUDIO)
  • Perpetual Protocol (PERP)
  • SKALE Network (SKL)
  • Injective (INJ)

NEAR cüzdan kullanıcı sayısı 20 milyonun üzerine çıktı

Near Protocol’ün cüzdanını kullananların sayısı hızla armaya devam ediyor. Bu da projenin kripto kışına rağmen büyüdüğünün en büyük kanıtlarından biri. Bu yılın başında NEAR Wallet yalnızca 2 milyon kişi kullanıyordu. Ancak bu rakam, Kasım ayına kadar 20 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı ve cüzdanın bir yıldan az bir sürede on kat büyümesine işaret etti. Blockchain işlemleri güvence altına almak ve doğrulamak için bir hisse kanıtı konsensüsü kullanan NEAR, şu anda 800’den fazla projeye ev sahipliği yapıyor.

Kriptokoin.com olarak NEAR Protocol’ü tüm yönleriyle bu makalede inceledik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Bu Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Sepete Girdi!

Category:
News