Ünlü Politikacı, Kendini Bu Altcoin’in Lideri İlan Etti!

unlu-politikaci,-kendini-bu-altcoin’in-lideri-ilan-etti!

David Gokhshtein kendini Shiba Inu’nun gayri resmi lideri olarak atadı. Eski ABD’li politikacı altcoin projesini desteklemeye devam ediyor.

Eski ABD’li politikacı kendini Shiba Inu lideri olarak ilan etti

Kripto fenomeni, kendisine Shiba Inu (SHIB) projesi için bir pozisyon atadı. Yakın tarihli bir tweet’te, kendisini Shiba Inu’nun (SHIB) gayri resmi lideri ilan etti.

Eski ABD’li politikacı, Shiba Inu’nun yaygın olarak benimsenmesine büyük katkı sağladığını söylüyor. Bir süredir SHIB ve DOGE için boğa yanlısı tweet’ler atmaya devam ediyordu.

David Gokhshtein, diğer altcoin projelerinin Shiba Inu’nun benimsenmesini teşvik ediyor

Gokhshtein aylardır Shiba Inu topluluğununu destekleyen paylaşımlara yer veriyor. Yıl başından bu yana büyük değer kaybına rağmen, sıradaki boğa koşusunda parabolik bir ralli yapacağını söylüyor. Kripto fenomeni, Shiba Inu’ya diğer meme token’lerden farklı bakıyor. Daha önce şansı varken tüm parasıyla SHIB’ya yatırım yapmadığı için pişman olduğunu dile getirdi. Gokhshtein için Shiba Inu, Bitcoin’den daha iyi bir yatırım seçeneğidir. Tanığı tüm insanların yarısının Shiba Inu ile Bitcoin’den daha fazla kazanç sağladığını söylüyor.

Bu arada Gokhstein’ın Shiba Inu liderliği ilanı takipçilerinden pek çok olumlu yanıt oldu. Takipçilerinden bazıları, kitaplarında resmi bir lider olduğunu söyleyerek yorumuna katılıyor.

Ancak diğerleri, lider olarak kabul edilmeden önce topluluk adına birkaç trilyon SHIB yakmasını istedi.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), altcoin piyasasından daha iyi performans sergiliyor

Bu arada, en büyük meme coin’ler DOGE ve SHIB Robinhood’un en çok kazandıran kripto para birimleri olarak ortaya çıktı. DOGE, üst üste ikinci haftasında en çok kazananları taçlandırıyor. Boğalar, son bir haftadır yüksekliklere tırmanarak ayılara karşı sert bir geri dönüş yaptı. DOGE ve SHIB, bu ivmenin ortasında, Robinhood’un üst üste ikinci hafta en çok kazandıran ilk 5 altcoin listesine girdi. DOGE, iki haftadır bir numara kalıyor.

Robinhood, kripto para birimleriyle ilgili haftalık güncellemesini paylaşmak için Twitter’dan istetişlerini yayınladı. Ayrıca geçtiğimiz hafta piyasadaki en büyük hareket edenleri içeren bir tablo paylaştı. Şstatistiklere göre DOGE bu hafta X,9 değer kazanarak zirvedeki yerini korudu. SHIB, geçtiğimiz hafta ,8’lik bir kazançla beşinci sırayı aldı. Sonuç olarak veriler, Dogecoin ve Shiba’ya yönelik yenilenen yatırımcı ilgisini gösteriyor.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından Dogecoin 0’nin üzerinde ralliyi tamamladı. Şu anda piyasa değerine göre 8.sırada 0.1253 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Politikacı, Kendini Bu Altcoin’in Lideri İlan Etti!

Category:
News