Nam Salan Analist: LINK ve Bu 4 Altcoin Kasım Coinleri!

nam-salan-analist:-link-ve-bu-4-altcoin-kasim-coinleri!

Popüler bir kripto para analisti olan Michael van de Poppe, en son Youtube videosunda çeşitli altcoinlere yönelik analizini paylaştı. Bu altcoin’ler arasında BNB Coin (BNB), Mask Network (MASK), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) yer aldı. İşte analistin yorumları…

Analist; LINK ve DOGE için geri çekilme olasılığına işaret ediyor

Kripto para analisti, geçtiğimiz hafta Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla dikkat çeken Dogecoin’den bahsetti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasıyla DOGE’un değeri ciddi bir şekilde sıçrama yaşadı. Şu anda hafif bir geri çekilme görse de, haftalık bazda yüzde 60’a yakın yükseldi. Analist, meme coin’e yatırım yapanların sabırlı olması gerektiğini söylüyor. DOGE’da özellikle 0.13 dolara işaret ediyor. Coin’in 013 doları aşmasının ardından yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini aktarıyor. DOGE, şu anda yüzde 3.4’lük bir düşüş ile 0.12 dolardan el değiştiriyor.

Tartışmalı Altcoin 'Dava Düştü' Haberiyle Fırladı! Sonra...

Şu anda 8 dolar civarında el değiştiren Chainlink konusunda da analist, yorumlarını aktardı. Analist, LINK için 11 dolarlık bir seviyeye dikkat çekti.  Fakat LINK’in yükselmeden önce 7.8 dolar seviyesine geri çekilebileceğini aktarıyor.  LINK, şu anda, yüzde 0.4’lük bir yükseliş ile 8.70 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, son yedi günde yüzde 14.8 kadar artış yaşadı.

BNB ve MATIC için beklentiler ne yönde?

Diğer yandan analist Binance Coin (BNB) hakkındaki beklentilerini aktardı. Analist, BNB’nin artışını yüzde 15’lik değer kaybı ile tamamlayacağına dikkat çekiyor. Yazım sırasında BNB, yzde 1.2’lik bir düşüş ile 351 dolar seviyelerinden el edğiştiriyor. Kripto para biriminin 7 günlük süreçteki değeri yüzde 15.8 oranında artmış durumda.

Efsane Analist, Artacak ve Çakılacak 3 Altcoin Duyurdu!

Daha sonra MATIC’ten bahseden analist, altcoin’in 1 dolar seviyesini geri almasının önemine değindi. Bu nedenle artık 1.30 dolarlık hedef seviyesinin geçerli olduğunu aktardı. Şu anda MATIC, yüzde 2.8’lik bir düşüş ile 1.16 dolardan el değiştiriyor. Kripto para, son yedi günde yüzde 24 oranında değer kazancı elde etti.

MASK Network için sırada neler var?

Analistin bahsettiği bir diğer coin ise Mask Network (MASK) oldu. Analiste göre MASK’in yükselişine devam etmesi için olasılıklar sürüyor. Sıradaki fiyat hedefi ise 5.50 dolar seviyelerinde bulunmakta. Yine de MASK’ın 4 dolarlık bir düzeltmeden geçme ihtimaline işaret ediyor. Şu anda MASK, yüzde 7.8’lik bir düşüş ile 4.77 dolardan el değiştiriyor. Coin, son 7 günde yüzde 100’e yakın bir artış yaşadı. 2,10 dolardan 5,66 dolara yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Nam Salan Analist: LINK ve Bu 4 Altcoin Kasım Coinleri!

Category:
News