Holo Coin Yorumları Nelerdir? İşte Tahminler!

holo-coin-yorumlari-nelerdir?-iste-tahminler!

Bu makalemizde 2022 ve sonrası için Holo (HOT) fiyat tahminlerini inceleyeceğiz. Ardından uzmanların Holo coin yorumları ile tokenin geleceği hakkında konuşacağız. Varlık, kripto para piyasasına nispeten yeni giriş yapan ve son derece değişken bir altcoin. Bu nedenle, fiyat tahminlerinin gelecekte yaşanması muhtemel gelişmelere göre değişebileceğini unutmayın. Tahminleri açıklamadan önce “Holo nedir” sorusuna kısa bir yanıt vereceğiz.

Holo coin (HOT) nedir?

Holo coin, Holochain isimli Blockchain ağının yerel kripto para birimi. Holochain, mevcut Blockchain projelerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlıyor. Ağ, yüksek ölçeklenebilirlik sunarak eşler arası (P2P), enerji verimli ve merkeziyetsiz uygulamalar geliştirmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca bunu yaparken, kullanıcılara verileri hakkında söz hakkı tanıyor. Yani kullanıcılar, hangi verilerinin platform ile paylaşılacağını seçme özgürlüğüne sahip. Holo coin, bu platform içerisinde akıllı sözleşme çalıştırma ve madencilik gibi bir dizi kullanım durumuna erişmek için kullanılıyor.

HOT fiyatı ne durumda?

Tüm kripto dünyası, tam teşekküllü bir ayı piyasasında işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin, şiddetli enflasyon ve FED’in faiz artışlarından etkilenen daha geniş piyasa düşüşleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesinden P düştü. Yatırımcılar şu anda riskli varlıkları satıyor ve daha istikrarlı pazarlara giriyor. Kripto para birimleri hâlâ çok riskli varlıklar arasında yer alıyor. Dolayısıyla mevcut makroekonomik durumda en çok satılan varlık sınıfları içerisinde bulunuyorlar.

Holo coin ve diğer altcoin’ler için yükseliş, şu anlık makro faktörlere ve BTC fiyatının yerel bir dip bulmasına bağlı olmaya devam ediyor. Şu anda Holo fiyatı 771 milyon dolarlık piyasa değeri ve 54 milyon dolarlık işlem hacmi ile 0,0044 dolardan işlem görüyor. Buna göre varlık, piyasaya çok geç girmiş olmasına rağmen 1 milyar dolarlık piyasa değerine yakınlaşıyor. Bu kripto para biriminin sürekli büyümesinin yol açtığı bir etki olarak karşımıza çıkıyor. Peki 2022-2025 yılları için Holo coin yorumları ve fiyat tahminleri neler?

Holo coin yorumları ve fiyat tahminleri

2022 Holo coin fiyat tahminine göre, HOT fiyatı yıl sonuna kadar 0,006 dolara ulaşacak. Beş yıllık bir zaman diliminde, Holo, aşırı yükseliş eğiliminin ortasında 0,006 dolara veya 0,007 doları görme potansiyeli de taşıyor. Ancak Holo’nun yükselişinin benimseme oranını artırmasına ve iletişim ekosistemini iyileştirmesine bağlı olduğunu da belirtelim. Şimdi gelin uzmanların Holo coin yorumları ve fiyat beklentilerini inceleyelim.

  • Kripto para analisti WalletInvestor, HOT fiyat tahminine göre uzun vadeli bir değer artışı bekliyor. Uzman, 2027 yılı sonu için Holo coin’de 0,0370 dolar öngörüyor. Bununla birlikte fiyatın bundan sonraki 12 ayda 0,01 dolara ulaşacağını iddia ediyor.
  • Kullanıcılara WalletInvestor’a göre daha yakın tarihli bir fiyat tahmini sunan TradingBeasts, Holo coin yorumları ile 2022 fiyat tahminini paylaşıyor. Ona göre altcoin, 2022 yılı sona erene kadar 0,0044 dolarlık mevcut fiyatından 0,0057 dolara çıkacak.
  • DigitalCoinPrice uzmanları ise daha olumsuz bir bakış sunuyor. Uzmanlar, Holo coin fiyat tahmini paylaşımında 2022 yılı sona erene kadar hafif bir düzeltme bekliyor. Ayrıca 2024 yılına kadar en iyi fiyatın 0,0079 dolar olacağını söylüyorlar.
  • Gov Capital ise daha teknik bir resime bakıyor. Analiste göre, Holochain ekosistemindeki çoğu proje konsept aşamasından test aşamasına geçiş yapıyor. Bu nedenle, Holo coin fiyatının yükselme ihtimali son derece yüksek gibi duruyor. Analist, altcoin için 0,0740 dolarlık çok yönlü bir yükseliş tahmini paylaşıyor.
  • Son olarak CryptoGeek ekibi, yayınladığı Holo coin yorumları serisinde bir dizi fiyat seviyesi belirliyor. Altcoinlerin çoğunun bugün yükselişte olduğunu belirten ekip, Holo fiyatının yakın gelecekte artacağını öngörüyor. Onlara göre Blockchain benimsenmesi HOT ekosistemine de yansıyacak. Bunun sonucunda fiyat, 2025 yılına kadar en az 0,028 dolara ulaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Holo Coin Yorumları Nelerdir? İşte Tahminler!

Category:
News