Binance’deki Bu Altcoin’lere Dikkat: Boğa Koşusu Bekleniyor!

binance’deki-bu-altcoin’lere-dikkat:-boga-kosusu-bekleniyor!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’de yer alan bu altcoin projeleri yükseliş vadediyor. Kriptokoin.com olarak analistlere göre yükseliş beklenen altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Bu altcoin projeleri yükselişe hazırlanıyor

Analistlere göre yükseliş yaşaması öngörülen ilk altcoin Uniswap (UNI). UNI, önümüzdeki günlerde güçlü bir ralliye yol açabilecek 9090 basamaklı bir formasyonu görüldü. 14 Temmuz ile 12 Ağustos arasında UniSwap’te yüzde 200’luk bir artış yaşadı. Rallinin ardından, Ethereum tabanlı altcoin yüzde 50 oranında geriledi. UNI fiyatında önümüzdeki günlerde 12.50 dolarlık tıkanıklık bölgesine doğru ek bir ralli meydana gelebilir.

UNI fiyatı şu anda 7.56 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bununla birlikte boğalar, 2 Kasım Cuma günü yüzde 10’luk ani bir artış gösterdi. Ayrıca analistler, teknik verilerin oldukça iyimser göründüğünü belirtiyor. Son yükseliş hareketi, önceki yüzde 15’lik rallinin ardından 8 günlük EMA’yı tekrar test edilmesiyle katalize oldu. Bütün oluşumlara bakıldığında, Uniswap fiyatı kısa vadede yüzde 30, ilerleyen haftalarda ise yüzde 200’e yakın bir ralli yaşaması muhtemel. Ancak tüm bunlara rağmen ayıların başarılı olması durumunda, altcoin’in fiyatı yüzde 13 oranında düşecektir.

Ripple’ın yerel altcoin’i XRP güç gösteriyor

XRP fiyatı, Cuma günü etkileyici bir yükseliş gösterdi. Ripple’ın altcoin projesi XRP, sonbahar boyunca kademeli olarak daralıyor. Hareketliliği boyunca en düşük ve en yüksek seviyeler arasında hareketine devam ediyor. Bir önceki boğa sezonunu değerlendiremeyen altcoin’in gelecek boğa sezonunda yükselmesi bekleniyor. Boğalar, beklenen 0,50 dolardaki alana yüzde 10 oranında bir artış sağlayan yükseliş hareketliliğini tamamen doğruladı.

altcoin

Ripple fiyatı şu anda 0.4938 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Yükseliş hareketi, 8 günlük EMA ve 21 günlük MA ortalamalarına yükseldi. Analistlere göre göstergelerdeki momentum yükseliş eğilimine neden olacak. Çapraz hareketliliğin gerçekleşmesi durumunda, 0,56 dolarlık likidite bölgesini hedefleyen ek bir ralli yaşanacak.

altcoin

Göreceli Güç Endeksi (RSI), boğaların elinde bulunan gücün daha fazla olduğunu ima ediyor. Analistlere göre, piyasadaki hareketlilik aynı devam ederse, XRP 0,56 dolara çıkacak. Ardından, potansiyel olarak 0,58 dolar seviyesini hedefleyen bir yükseliş trendini tetiklenmesi bekleniyor. Ancak, son yüzde 10’luk yükseliş trendi tersine çevrilirse , yükseliş görünümü geçersiz kalacak. Analistlere göre, böyle bir hareketlilik sonucunda, altcoin’in mevcut fiyatından yüzde 30 oranında düşümesi muhtemel.

Taraftar token’ları dikkat çekiyor

CHZ fiyatı 21 Ekim tarihinden bu yana yüzde 48,6’dan fazla arttı. Analistlere göre yatırımcıların altcoin’e olan inancı oldukça fazla. Futbol dünya kupasını çevreleyen hareketlilik, tutarlı fiyat artışını mümkün kılıyor. Altcoin kritik direnç seviyesini test etmek adına yükselişe geçti. Gelişmelerle birlikte CHZ 0,30 dolar ila 0,08 dolarlık düşüşün Fibonacci Geri Çekilmesinin yüzde 78,6 Fib seviyesinin hemen altında.

Bu alanı desteğe çevirmek, bir sonraki direnç bilgesini geçmek altcoin’in yeni bir yerel zirve oluşturmasını sağlaması durumunda, CHZ için daha fazla yükseliş sağlayacaktır. MACD göstergesi, fiyat dalgalanmalarından önce zaman olduğunu vurgulayan yükseliş hissini sürdürüyor. Analistlere göre, yaklaşan gösterge çizgisi (mavi) ve sinyal çizgisi (kırmızı) potansiyel bir düşüş hareketinin ilk işareti sinyali olacaktır.  Sonucunda ise, yüzde 61.8 Fib’le bir sonraki kritik destek bölgesi olmasından kaynaklı 0,21 dolara düşüş olması muhtemel. Ancak analistlere göre yükseliş eğilimi arttı. Bundan dolayı düşüş ihtimali oldukça düşük kalıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance’deki Bu Altcoin’lere Dikkat: Boğa Koşusu Bekleniyor!

Category:
News