Balinalar, Bu Altcoin İçin Büyük Duyurular Bekliyor!

balinalar,-bu-altcoin-icin-buyuk-duyurular-bekliyor!

Altcoin balinaları büyük bir duyurunun geleceği beklentisiyle yeni avlarının peşinden ayrılmıyor. 4 Kasım’dan bu balinalar balinalar haberleri önceden satın alıyor.

Altcoin balinaları haberleri önceden satın almaya başladı

İlgili altcoin Polygon (MATIC), son 24 saatte belirgin bir balina aktivitesi yaşıyor. Bu ilgi sayesinde şu anda son üç ayın en yüksek seviyelerinde işlem görüyor. MATIC fiyatı piyasa geneli eşliğinde 1 dolar eşiğini geride bırakmayı başardı. Şu anda balina aktivitesinin sekiz ayın en yüksek seviyesinde olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu ivmenin arkasında Polygon’un yaklaşan önemli duyuruları vardı. Tarihlerin yaklaşması nedeniyle balinalar alım ve satımları yoğunlaştırıyor. Bu da MATIC fiyatı için 1 doların üzerine itici gücü sağladı.

İşte balinaları harekete geçiren ortaklık haberleri

3 Kasım’da eski Facebook olan Meta, Instagram’ın ilk NFT pazarı için Polygon’u tercih edeceğini açıkladı. Bu da beklendiği gibi balinaların yüklü satın alımına ve bir MATIC rallisine yol açtı. Bu önemli habere ek olarak JP Morgan, ilk DeFi işlemi için Polygon ağını kullanacağını duyurdu. Banka, daha hızlı işlemler ve uygun maliyet için Polygon ağını seçtiğini söylüyor. Bununla birlikte, Polygon Layer-2 Blockchain üzerinde 71.000 dolar vermek için Aave protokolünü kullandı.

İki eşzamanlı duyuru, MATIC’in fiyatının fırlamasına neden oldu. Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto para biriminin fiyatı, önceki haftaya göre şaşırtıcı bir şekilde ) ralli yapıyor. Bununla birlikte, son fiyat rallisi, Ekim ayının ikinci haftasında zirveye ulaşan ilgi çekici bir satış eğilimi ortaya koyuyor. Santiment Insights, borsalardaki MATIC arzının 11 Ekim civarında önemli bir düşüş yaşadığını bildiriyor.

11 Ekim civarında borsalarda görülen arzdaki ani düşüş, bu süre zarfında önemli bir birikim olduğunu gösteriyor. Bu kadar cesur bir bahse girmek için gelecekteki olaylar hakkında önceden bilgisi olan var mıydı?

Polygon ağ büyümesi

MATIC ağı şu anda birkaç aydaki en yüksek oranda genişliyor. Ancak, gerçekleşen değere göre mevcut piyasa değeri (MVRV) metriği, MATIC fiyatının düşmek üzere olduğuna işaret ediyor. Bitcoin ve Ethereum’un arkasında, Polygon ekibi kripto para birimini ilk 3’e ulaştırmayı hedefliyor. Ağ şimdiden NFL, Adobe ve Meta gibi tanınmış kuruluşlarla ortaklık kurdu. Polygon, büyüme açısından mevcut ortamda en iyi kripto para birimleri arasında yer alma potansiyeline sahiptir. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, geçtiğimiz aylarda Disney ile ortaklığını duyurmuştu.

MATIC’in sosyal hakimiyeti de 3 aydaki en yüksek yükselişini görüyor. Bu da ağ büyümesindeki artışla iyi örtüşüyor. Çünkü bu yeni gelenler birbirlerini MATIC’i alt üst ediyor ve fiyat yükselmeye devam ettiğinde çabucak süper heyecanlanıyor.

MATIC şu anda piyasa değerine göre 11.sırada, Elon Musk ve Twitter haberleriyle ralliye başlayan Dogecoin, ilk 10 sıralamasına alt üst etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Balinalar, Bu Altcoin İçin Büyük Duyurular Bekliyor!

Category:
News