Analist Açıkladı: İşte Kasım’da İzlenecek 5 Altcoin!

analist-acikladi:-iste-kasim’da-izlenecek-5-altcoin!

Kripto piyasası genellikle son iki hafta içinde önemli bir ralli yaşadı. Çoğu kripto kısa vadeli satın alma baskısıyla önemli kazançlar elde etti. Bu nedenle, eğilim, piyasa beklentileri için genel bir boğa hissiyatını tetikledi. Bu da bir altcoin sezonunu başlayacağına dair bazı tahminlere kapı açtı. Popüler bir kripto analisti Kasım’da izlemek için 5 altcoin projesini paylaşıyor.

“Altcoin projelerinin çoğu devam etmek için can atıyor”

Bu doğrultuda, kripto analisti Michaël van de Poppe, çoğu altcoin projesinin yukarı yönlü bir rallinin devamına hazırladığını öne sürüyor. Analist, 4 Kasım’daki bir YouTube videosunda şu değerlendirmeyi yapıyor:

Altcoin’lerin çoğu devam etmek için can atıyor. Ancak kesinlikle piyasada bir konsolidasyon gerçekleşmesini bekliyoruz. Oldukça iyi görünüyor. Bence piyasalarda büyük bir patlamanın eşiğindeyiz.  

Bu kapsamda analist, aşağıdaki altcoin’leri dikkat edilmesi gereken önemli projeler olarak belirliyor.

Dikkat edilecekler: BNB, MASK, DOGE, MATIC ve LINK

Binance Coin (BNB) 

Altcoin, basın zamanında 349 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, tokenin bir hafta içinde ’in üzerinde değer kazanarak yukarı yönlü bir trendle devam edeceğini öne sürüyor. Benzer şekilde, tokenin teknik analizine, satın almaya işaret eden olumlu duygular hakim.

Altcoin
BNB teknik analizi / Kaynak: TradingView

Mask Network (MASK)

MASK, son 24 saatte yaklaşık  gibi büyük bir kazanç elde etti. Basın zamanında 4,92 dolardan el değiştiriyor. Analist, tokenin yukarı yönlü birçok olasılığı olduğunu söylüyor. Ayrıca, bir sonraki fiyat hedefini 5,50 dolar olarak belirlediğini ifade ediyor. Ancak analiste göre, altcoin 4 dolara düzeltirse, token için long’ları tetikleyecektir. Öngörüsü, kripto paranın birikimini destekleyen MASK teknik analizi ile uyumlu.

MASK teknik analizi / Kaynak: TradingView

Dogecoin (DOGE)

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Dogecoin son iki hafta içinde hep ön planda oldu. Analiste göre, popüler meme coin yatırımcılarının sabır göstermeleri gerekiyor. Ayrıca,  DOGE’nin kritik seviyeleri geri kazanmasını beklemeleri lazım. Ancak analist, özellikle 0,13 doların üzerine çıktıktan sonra aşağı yönlü işlem gören token yatırımcılarının temkinli olmaları gerektiğini kaydediyor. DOGE, basın zamanında 0,01273 dolardan işlem görüyor. Bu arda meme coin’i, olumlu tekniklerle bir haftada #’ün üzerinde kazanç elde etti.

Altcoin
DOGE teknik analizi / Kaynak: TradingView

Polygon (MATIC)

Başka bir yerde, MATIC’in geçen hafta yaygınlığını koruyarak 1 dolar seviyesini geri aldı.  Analist, 1,30 dolar hedefinin hala geçerli olduğunu belirtiyor. Aynı zamanda, teknikler MATIC çevresinde bir yükseliş hissinin altını çiziyor.

Altcoin
MATIC teknik analiz / Kaynak: TradingView

Chainlink (LINK)

Analistin radarındaki son altcoin Chainlink (LNK). Analist, 11 dolara doğru bir koşuyla sonuçlanacak büyük bir çıkış için sıraya girdiğine dikkat çekiyor. Basın saatine göre LINK, haftalık ’nin üzerinde kazançla 8,89 dolardan işlem görüyordu. Ancak, LINK’in teknik verilerinin boğa gösterdiği noktada, toparlanmadan önce 7,8 dolar seviyesini yeniden test edeceği konusunda uyarıyor.

Altcoin
LINK teknik analiz / Kaynak: TradingView

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Analist Açıkladı: İşte Kasım’da İzlenecek 5 Altcoin!

Category:
News