Türklerin 2 Favori Altcoin’i Yeni Ortaklık Duyurdu!

turklerin-2-favori-altcoin’i-yeni-ortaklik-duyurdu!

Türk yatırımcılar tarafından takip edilen 2 altcoin projesi yeni ortaklıklarının duyurdu. Japon spor giyim üreticisi ASICS, bugün ASICS X SOLANA UI Koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Yeni serinin, sahiplerine sınırlı sayıda ASICS X STEPN GT-2000 NFT kazanma şansı verdiği açıklandı. Ayrıca NFT koleksiyonu özel yapım, sınırlı sayıda üretilen GT-2000 11 koşu ayakkabılarını içeriyor.

Altcoin projelerinden yeni ortaklık duyurusu

ASICS Web3 ve Dijital Ürünler Direktörü Joe Pace son röportajında şu ifadelere yer verdi:

Web3’de destek sağlayabileceğimizi düşünüyoruz. Böylece insanlara fiziksel olarak aktif olmaları adına ilham veren ürünler getirebileceğimiz bir yer görüyoruz. Bizim için, ürünlerimiz hakkında hikayeler anlatmanın ve belirli toplulukları onlar hakkında heyecanlandırmanın farklı bir yolu.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; Pace, ASICS’in GT-2000 koşu ayakkabılarını Web3 topluluğu için tasarladığını söyledi. Ancak, aynı zamanda dünyadaki herkesin “fiziksel aktivite ile denge içinde” kullanabileceği bir ürün olduğunu söylüyor.

ASICS’e göre, GT-2000 11 ayakkabılar 4 Kasım ve 8 Kasım tarihleri ​​arasında beş günlük sınırlı bir süre için ön siparişte olacak. Bununla birlikte ayakkabılar, Solana Pay üzerinden USDC kullanılarak 200 dolara satılacak. Sonrasında marka tarafından iki özel tasarım tanıtıldı. Bunlardan biri “light mod” ve “dark mod”. Solana’dan ilham alan tasarımla bilgisayarlar ve telefonlar arasındaki fiziksel aktivite ile dengeyi simgeliyor. Müşteriler ayakkabılarını satın aldıklarında bir ASICS Rozeti NFT alacak. Bu dijital koleksiyon, gelecekteki ASICS ödüllerine ve deneyimlerine erişimin kilidini açacak.

Pace: Blockchain’in üzerine inşa etmek istiyoruz

Japonya, Kobe’de bulunan ASICS Eylül 1949 yılında kuruldu. ASICS, ilk NFT koleksiyonu olan Sunrise Red’i Temmuz 2021 tarihinde piyasaya sürdü. Pace, dijital moda üst düzey ürünlere yönelirken ASICS’in kurucusunun vizyonuna sadık kalmayı ve bilinen şeye bağlı kalmayı seçtiğini söylüyor:

Bu projeyle kendimize sadık kalmayı ve bildiğimiz şeyi yapmayı bilerek seçtik. Bu harika koşu ayakkabıları ve kelimenin tam anlamıyla her gün giymekten heyecan duyacağınız koşu ayakkabıları yapıyor.

Pace, ASICS’in genel halk için düşük işlem maliyetlerine sahip hızlı, ölçeklenebilir bir ürün yaratmak adına Solana ile çalışmayı seçtiklerini söyledi:

Programımızı, ilk günden itibaren küresel olarak ölçeklenebileceğini bildiğimiz bir blockchain’in üzerine inşa etmek istiyoruz. Raj Gökal ve Anatoly Yakovenko, Solana’da misafirperver, nazik ve açık inanılmaz bir kültür inşa ettiler. Onlar için çalışan insanlar da aynı şekilde.

STEPN dikkat çekmeye devam ediyor

Diğer bir altcoin ise STEPN. STEPN, Ethereum rakibi altcoin projesi Solana üzerine inşa edilen projelerden. Kullanıcıların yürüyerek veya koşarak para kazanmalarını sağlayan bir akıllı telefon uygulaması. CoinGecko’ya göre Solana, piyasa değerine göre en büyük 10. altcoin. SOL, yüksek hızı ve düşük maliyeti nedeniyle lider altcoin Ethereum ağının popüler bir rakibi. İki blockchain, Ethereum’un Merge’le birlikte Proof of Stake konsensüs algoritması ile tamamlamasıyla rakiplikleri daha da arttı. Son olarak, ASICS Web3 ve Dijital Ürünler Direktörü Joe Pace şunları söyledi:

İnsanlar Solana ekosistemi üzerine inşa ediyor ve üretici dostu. Yürüyüşler ve koşular yaparak bu üretici topluluğu sağlıklı tutabilirsek, her şey tam bir döngüde olacak. Daha sağlıklı ve daha aktifler, Solana üzerinde geliştirebilecekleri daha iyi programlar ve uygulamalar var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Türklerin 2 Favori Altcoin’i Yeni Ortaklık Duyurdu!

Category:
News