Time New Bank Nedir? TNB Ne İşe Yarar?

time-new-bank-nedir?-tnb-ne-ise-yarar?

Time New Bank nedir? Time New Bank (TNB), Blockchain teknolojisine dayalı zaman değeri aktarımı için hassas bir platformdur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Time New Bank nedir, ne sunar, TNB nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların sıkça merak ettiği soruları yanıtladık. Gelin “zaman” kavramına odaklanan bu projeyi birlikte inceleyelim.

Time New Bank nedir?

Time New Bank, Blockchain teknolojisini kullanan bir platformdur. Bu platform, merkeziyetsiz bir şekilde zaman değeri aktarımını mümkün kılar. Zaman-meta değişimi için birincil, ikincil ve üçüncü taraf pazarlardan oluşan ayrıntılı bir ağ olarak çalışır. Ayrıca bu ağları düzenlemeyi mümkün kılar. Temel olarak platform, zaman-değer iletim ağı olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Miao’A Internation Timechain (MIT) tarafından piyasaya sürülmüştür. MIT, hassas bir zaman-değer tabanlı iletim ağı oluşturmak için uzun süre çalışmıştır.

MIT’ye göre, bireylerin zamanının parasal bir değeri vardır ve birinin zamanının ne kadar değerli olduğu, o kişiye diğer insanlar tarafından ne kadar ihtiyaç duyulduğuna bağlıdır. Başka bir deyişle, eğer bir kişi etrafındaki insanları daha fazla etkiliyorsa, onlara daha fazla ihtiyaç duyulacaktır. MIT, bir kişinin zaman değerini sunabileceği fikrini desteklemektedir. Bunun için zaman ihracatçıları ve zaman kullanıcıları (talep edenler) olmak üzere iki kimlik geliştirmiştir. Bu kapsamda Time New Bank, iki kullanıcı sınıfının etkileşim kurmasına olanak tanımaktadır.

Time New Bank ne sunar?

MIT, organize bir bilimsel analitik model aracılığıyla zaman ihracatçılarına ait malların tanınmasını ve talep edilmesini sağlayacak bir sistem getirmeyi amaçlamaktadır. Bunun için Time New Bank platformunu piyasaya sürmüştür. Bu merkeziyetsiz değer aktarım platformu, herhangi bir işlemi doğru bir şekilde kapatmayı mümkün kılar. Ayrıca, bir emtianın şimdiki ve gelecekteki değerini söylemek için kripto para teknolojisini kullanır. Bir satın alma yapıldığında zaman talep edenlerin malı gerçekleştirme ya da ikincil piyasaya transfer etme olmak üzere iki seçeneği bulunur.

TNB coin nedir? Ne işe yarar?

TNB, Time New Bank platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum Blockchain üzerinde ERC-20 standardını kullanmaktadır. TNB, ekosistem içerisinde zamana dayalı değer aktarımını mümkün kılar. Zaman ihraççıları, zaman talep eden kullanıcılardan bu kripto para ile ödeme alır. Ayrıca ikincil pazarlardaki emtia ticareti bu kripto para ve ETH ile gerçekleştirilir.

Time New Bank nedir? TNB nasıl alınır?

Time New Bank’a yatırım yapmak isteyen kullanıcıların Huobi Global ve CoinDCX borsalarına erişim sağlaması gerekir. Bunu yapan kullanıcılar borsaya üye olmalı ve TNB için önerilen ticaret çifti üzerinden alım işlemini tamamlamalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Time New Bank Nedir? TNB Ne İşe Yarar?

Category:
News