SHIB Beklenen Haberi Duyurdu: Trilyonlar Yerinden Oynadı!

shib-beklenen-haberi-duyurdu:-trilyonlar-yerinden-oynadi!

Geçtiğimiz gün boyunca, en büyük meme coin olan Shiba Inu (SHIB) için önemli gelişmeler yaşandı. SHIB’in oyunu Shiba Eternity’e yönelik kılavuz piyasaya girdi. Ayrıca Shiba Inu ekosisteminde önemli bir token olan BONE, yeni bir borsada listelendi. Büyük Ethereum cüzdanları ise trilyonlarca SHIB’i harekete geçirdi. İşte detaylar…

Shiba Eternity kılavuzu yayınlandı

Shiba Eternity’nin resmi oyuncu rehberi, son teknoloji AI teknolojisini kullanan birçok görüntüden oluşan bir NFT lansmanı ile piyasaya girdi. SHIB’in baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, sonunda 2 Kasım 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan oyun kılavuzunu açıkladı. Shytoshi Kusama, yakın tarihli bir blog yazısında, bir günlük gecikme için özür diledi. Kusama, Shiba Eternity Guide’ı yayınlarken, oyunun son günlerde ulaştığı önemli kilometre taşlarını da vurguladı.

Lider SHIB geliştiricisi, Shiba Eternity’nin iOS ve Android’de 250.000’den fazla indirmeyi aştığını doğruladı. Ayrıca Playside Studios, Shiba Inu ekibi ve oyun alanında deneyimli olan William Volk’un oyundaki 100’den fazla hatayı düzeltmek için çok çalıştığını ve güncellemenin bu ay içinde yayınlanacağını belirtti. Kusama ayrıca ekibin ilk turnuvasını düzenlemeye hazırlandığını da doğruladı.

1.150 sayfalık rehber

Shiba Eternity’nin oyun rehberi canlı bir belge olarak yayınlandığını duyurdu. Yani oyun daha fazla güncelleme yayınladıkça kılavuz da sık sık güncellenebilir. Oyuncu Kılavuzu’nun tam olarak 1150 sayfadan oluştuğu ve boyutu nedeniyle dört ayrı parça halinde yayınlandığı belirtilmekte.   Ekip, en son AI teknolojisini kullanarak farklı bir şey ortaya çıkarmak bir NFT koleksiyonu tasarladı. Shytoshi Kusama, OpenSea’da NFT’lere “Shiba Eternity Lore NFT Drop” adını verdiğini doğruladı.

Kasım Tahminleri Çıktı: Shiba Inu Bu Seviyeleri Görebilir!

Ayrıca Shytoshi Kusama, Shiba Inu ekosistemi için diğer planlarını açıkladı. Shibarium’un potansiyel Beta lansmanını doğrulasa da, kesin lansman tarihini açıklamayı reddetti.

Trilyonlarca SHIB harekete geçti

Twitter kullanıcısı “shibaplay_”, son 24 saat içinde birçok SHIB’in yerinden oynadığını gösteren çeşitli işlemleri paylaştı. Bu işlemlerin en küçüğü minimum 100.000.000.000 SHIB taşıyordu. En büyüğü 202.438.224.930 token değerindeydi. Toplamda 847,9 milyar meme coin isimsiz sahipleri tarafından taşındı.

Bu işlem dizisinden toplam 100.000.000.000 SHIB satılmak üzere OKEx borsasına taşındı. Yukarıda bahsedilen 850 milyar SHIB’in karşılığı 10.268.000 dolardır. Bundan birkaç gün önce, Gokhshtein Media’nın kurucusu olan kripto para birimi influencer’ı David Gokhshtein, daha fazla Shiba Inu alacağını duyurmuştu. Kabaca 2 milyondan fazla meme coin alma planını paylaştı. İşlemlerin onunla alakası olup olmadığı bilinmemekte.

SHIB ekosistemine ait BONE, bir borsaya daha girdi

Son olarak, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Shiba Inu’nun ekosistemine ait token olan Bone ShibaSwap (BONE), artık Cayman Adaları merkezli kripto para borsası StealthEX’te yüzlerce başka kripto para birimiyle işlem görebilir. Duyuruya göre, StealthEX kullanıcıları BONE’u Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin, Baby DogeCoin (BabyDoge) vb. dahil olmak üzere 600’den fazla diğer kripto para birimiyle alıp satabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için SHIB Beklenen Haberi Duyurdu: Trilyonlar Yerinden Oynadı!

Category:
News