Kripto Balinası: Bu 3 Altcoin Büyük Rallilere Hazır!

kripto-balinasi:-bu-3-altcoin-buyuk-rallilere-hazir!

Piyasanın en büyük balinalarından Kaleo, güncel teknik analizlerinde 3 altcoin için ‘patlayıcı ralliler’ beklediğini paylaştı. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analizlere bakalım.

Kaleo bu 3 altcoin için hareketlilik bekliyor

Ünlü kripto para balinası, en büyük 20 Ethereum tabanlı altcoin ve Dogecoin için ralli bekliyor. Analiste göre piyasa yatay hareket etmeye devam ederken Dogecoin (DOGE) ve Polygon (MATIC) teknik açıdan tekrar hareketleniyor. Kaleo, güncel tweet’lerinde Dogecoin’in 0.13 dolar civarında konsolide olduğunu bildirdi. Analist bu seviyeden P’den fazla fiyat sıçraması beklediğini paylaştı:

Yavaşça temel yükseliş eğilimine dönüyorum, burada 0,20 doların üzerinde sağlam bir sıçrama arıyorum.

Kaleo’ya göre, Dogecoin daha sonra 0.12 dolara kadar düzeltme görebilir. Ancak yakında artan taleple karşılaşacak ve bu da fiyatta artışa neden olacak. Dogecoin şu anda 0.1235 dolardan işlem görüyor. Geçen hafta bir noktada 0’nin üzerinde ralli yaptı. Kaleo, aşağıdaki yükselen trendi takip ettiğini söylüyor.

Analistin 1 dolarlık MATIC fiyat hedefi tamamlandı

Kaleo bir süredir MATIC fiyatında 1 doların üzerine kurulma bekliyor. Bu hareket gün içerisinde tamamlandı. Polygon (MATIC) şu anda 1.13 dolardan işlem görüyor. Analist bu bölgenin üzerine herhangi bir hareketin patlayıcı olacağını söylemişti:

MATIC/USD yüksek seviyelere yaklaşıyor. 1 doların altındaki MATIC’in çok ucuz olduğunu hatırlatmak için bir kez daha buradayım. Bu bayrağın üzerindeki kırılma gerçekleştiğinde patlayıcı olacaktır.

Kaleo ayrıca MATIC fiyatını BTC karşısında izliyor. Buna göre analist hafif bir çekilmenin ardından partitenın MATIC lehine döndüğünü söylüyor:

MATIC/BTC, sıçramadan sonra yüksek frekanslı işlem direncini yeniden test ediyor.

SUSHI fiyatı da BTC karşısında hareketleniyor

DEX tokeni SushiSwap (SUSHI), Bitcoin’e karşı bir geri çekilme yaşadı. SUSHI hakkındaki görüşünü de güncelleyen Kaleo’ya göre şu anda tekrar yükselişe geçiyor:

Yeniden test sıçramasından sonra, “SUSHI/BTC yükseklere tırmanmaya devam ediyor.

Kripto Balinası: Bu 3 Altcoin Büyük Rallilere Hazır!

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin fiyatı bugün boğaların eşliğinde 21.000 doları aştı. Analitik platformu CryptoQuant analistlerinden Onchain Edge, “Satmak istiyorsanız, emirlerinizi 21 bin doların biraz altında verin” demişti. Bu arada CryptoQuant’a katkıda bulunan diğer üye Maartunn, mevcut kurulumda piyasa satış siparişlerinin “hala baskın” olduğunu ekledi. Twitter yorumunun bir kısmı gün içinde “Daha düşük bir Bitcoin fiyatı dışında hiçbir şey gerçekten değişmedi” dedi.

Teknik açıdan, Bitcoin şu anda Fed’in 2 Kasım’daki şahin tonuna rağmen konsolidatif bir yapı gösteriyor. Bu gelişmenin makroekonomik etkisi ne olursa olsun, BTC daha yüksek seviyelere yükselme ısrar ediyor..

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Kripto Balinası: Bu 3 Altcoin Büyük Rallilere Hazır!

Category:
News