İşte En İyi Yol Haritasına Sahip 3 Meme Coin!

iste-en-iyi-yol-haritasina-sahip-3-meme-coin!

Meme coinler artık “meme” etiketinden kurtulmaya çalışıyor. Heyecan sona erdikten sonra bile uzun vadede ilişkili kalmak için yeni kullanım senaryoları ve entegrasyonlar keşfediyorlar. İşte en umut verici yol haritalarına sahip üç meme coin.

Tora Inu (TORA): En yüksek büyüme potansiyeline sahip meme coin

Tora Inu, en son meme coin çılgınlığıdır. Kripto yatırımcıları, indirimli bir fiyattan satın almak için devam eden ön satışta TORA’yı stokluyor. Endüstri uzmanlarının gelecek yıl token için 100 kat büyüme öngördüğü göz önüne alındığında, ön satış, projeye katılımın en kârlı yolu sunuyor.

TORA, projenin etrafındaki hype’a bakılırsa, birkaç hafta sonra milyar dolarlık projeler kulübüne girecek. Bununla birlikte, projeyi piyasadaki sayısız meme coin’den ayıran şey, uzun vadeli vizyonu ve fayda odaklı yol haritasıdır. Tora Inu’nun zengin NFT, oyna-kazan ve metaverse entegrasyonları, onu en umut verici kripto projelerinden biri haline getiriyor.

Tora Inu’nun yakın gelecekte çok beklenen kilometre taşları arasında temel beceriye dayalı bir oyna-kazan oyununun lansmanı, NFT entegrasyonlarına sahip ek mini oyunlar, piyango oyunları ve bir NFT pazarı yer alıyor. Oyna-kazan ekosistemi, giriş için daha yüksek ücret gerektiren engellere sahip olmayacak. Kullanıcıları oyun performansları için ilk sermaye yatırımlarından daha fazla ödüllendirecek.

Tora Inu’nun canlı P2E ekosistemi var

Ayrıca Tora Inu, sürdürülebilir değer ve sadık bir kullanıcı tabanı oluşturmaya yönelik bazı sağlam iş mekanizmalarını öne sürüyor. Tora Inu, arz sıkışıklığından yararlanarak tokenin zaman içinde değer kazanmasını sağlayan deflasyonist bir token ekonomisine sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların varlıkları üzerinde çekici bir faiz karşılığında TORA varlıklarını stake etmelerine olanak tanır.

Tora Inu’nun yaratıcı pazarlama kampanyaları, meme coin yönünden de bahsetmeye değer. Şu anda Tora Inu, ön satış katılımcıları için Gleam’de canlı olarak 25.000 dolar değerinde heyecan verici bir hediye sunuyor. Projeyle ilgili en son güncellemeleri almak için Twitter ve Telegram’daki Tora Inu topluluğuna katılın. Tora Inu (TORA) buradan satın alabilirsiniz.

Dogecoin: Elon Musk’ın  tweet’lerine sabitli meme coin

Dogecoin, başarıyı en erken tadan meme coin’dir. Projenin katı bir yol haritası olmasa da, “yönünü Dogecoin Blockchain’ine ve ekosisteminin çeşitli projelerine, bireysel ve organizasyonel çapta katkıda bulunanlar tarafından” belirliyor. Topluluk odaklı, fikir birliğine dayalı açık kaynaklı bir projedir.

Spekülatif kripto topluluğunda ironik bir proje olarak piyasaya sürülen DOGE, şu anda CoinMarketCap’te 8. sırada yer alıyor. Artık genişleyen kullanım durumları ve entegrasyonu nedeniyle “mavi çipli”, yani “üst düzey” bir kripto olarak kabul ediliyor. Tesla CEO’su Elon Musk’ın ara sıra yaptığı pump’lardan bahsetmiyoruz bile.

Örneğin, Dogecoin bu hafta Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasından yararlanarak yüzde 145,0’lık bir yükselişe tanık oldu. Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yüzde 80 aşağıda olabilir, ancak DOGE yatırımcıları için gelecek parlak görünüyor. Daha fazla kullanım entegre etmeye odaklanırsa değerinin çoğunu geri kazanacağı tahmin ediliyor. Kripto piyasasının yeniden ayağa kalktığı ve Musk’ın yeni DOGE entegrasyonlarını duyurduğu göz önüne alındığında, meme coin gelecek yıl yatırımcıları kazançlı bir şekilde ödüllendirecek.

Floki Inu: Meme coin’i metaverse ile birleştiren altcoin

Tabii ki, Floki Inu listede üçüncü sırada yer alıyor. Proje şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 96,5 düşüşle değerini geri kazanma görevinde. Floki, yol haritasını yeniden canlandırdı ve şu anda Valhalla adlı bir NFT oyun metaverse’ü, FlokiPlaces adlı bir NFT pazaryeri ve University of Floki adlı bir eğitim platformu üzerinde çalışıyor.

Son yedi gündeki yüzde 74,7’lik pump’ın ortaya çıkardığı gibi, çeşitlilik arz eden ekosistem, FLOKI’nin kaybettiği şanını yeniden kazanma potansiyeline sahiptir. Birçoğunun meme token çılgınlığı ile ilgisi olabilir, ancak Floki Inu’nun potansiyel kullanım durumları da eğilimi hızlandırıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için İşte En İyi Yol Haritasına Sahip 3 Meme Coin!

Category:
News