Blockchain FutureZone 5 Kasım’da Yapılacak!

blockchain-futurezone-5-kasim’da-yapilacak!

Uzun zamandır beklenen an geldi! Türkiye’nin başkentinde Blockchain FutureZone adlı Web 3.0 ve blockchain etkinliği düzenleniyor.

Blockchain FutureZone, 5 Kasım’da Ankara CoZone ODTÜ TEKNOKENT’de Çankaya Blockchain Topluluğu, NFT Horizon ve Startup That Works dünyanın dört bir yanından blockchain uzmanlarını, c-seviye proje yöneticilerini, yatırım fonlarını, melek yatırımcıları, girişimcileri ve Web3 meraklılarını bir araya getirecek. Blockchain FutureZone etkinliği tamamen ücretsiz olacak. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.  

Blockchain FutureZone’da sizi neler bekliyor?

Blockchain FutureZone’da ekonomist Selçuk Geçer, BeInCrypto’nun Araştırma Müdürü Sevcan Dedeoğlu, Melek Yatırımcı ve Metaverse Union kurucu üyesi Ozan Sönmez, Venus Protocol’un Türkiye Büyükelçisi Serhan Meriç, İstanbul Blockchain Women’ın kurucu üyesi Dr. Hale Cide Demir, LBank’ın Türkiye müdürü Mehmet Ekrem Örünğ ve CryptoFemale’in kurucusu Hilal Baktaş gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

“VC Yatırımı: Blockchain ve Oyun Girişimleri” başlıklı panelde Diffusion Capital Partners ortağı Altan Küçükçınar, DOMiNO Ventures Yatırım Direktörü Eren Aşkın, WePlay Ventures Yatırım Yönetimi Lideri Saltukhan Gülşen ve 500 Europe Büyüme Uzmanı Sertaç Yakın bu alanda yaptıkları yatırımlardan, yatırım yaklaşımlarından, başarı hikayelerinden ve fon stratejilerinden bahsedecek.

Yatırımcı Sunumu Oturumu:

Bu oturumda ekipler girişimlerini hedef kitlelerine tanıtma şansına sahip olacaklar. Oturuma fikir, prototip veya büyüme aşamasındaki projeler kabul edilecek. Projenizi yatırımcılara sunmak, sektör liderlerinden geri bildirim almak, ve önemli kişilere ulaşmak istiyorsanız formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Blockchain FutureZone birçok kuruluş tarafından desteklenmektedir. Blockchain FutureZone’un diamond sponsorları MFET, HeteroMeta ve Nova Ratio’dur. Platin sponsorlar LBank kripto para borsası ve Venus Protocol’dür.

Çankaya Blockchain Topluluğu Hakkında

Çankaya Blockchain Topluluğu, Türkiye’deki en büyük blockchain topluluklarından biridir. Topluluğun temel amacı, etkinlikler düzenleyerek ve çeşitli projeler oluşturarak blockchain ekosistemine katkıda bulunmaktır.

NFT Horizon Hakkında

NFT Horizon, kullanıcılara haberler, makaleler, analizler, kılavuzlar ve etkinlik/NFT takvimi sunan NFT medya platformudur. Oyun lansmanından satışlara kadar, blockchain ekosistemindeki tüm etkinlikler burada tek çatı altında toplanıyor.

Startup That Works Hakkında

Startup That Works, start-upların kurucuları, girişimciler ve gelecekte girişimci olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir merkezdir. Kurucu-kurucu networkünü canlandırma hedefi ile kurulan STW start-up’ların işleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmasına yardımcı oluyor.

Sosyal Medya:

Website: https://blockchainfuturezone.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blockchian-futurezone/

Çankaya Blockchain Topluluğu’nun Instagram Hesabı: www.instagram.com/cankayablockchain

Çankaya Blockchain Topluluğu Twitter Hesabı: https://mobile.twitter.com/cankayachain

Çankaya Blockchain Topluluğu Linkedin Hesabı: https://www.linkedin.com/company/cankayablockchain/mycompany

NFT Horizon’ın Websitesi: https://nfthorizon.io/

NFT Horizon’ın Twitter Hesabı: https://twitter.com/nfthorizon_io 

NFT Horizon’ın LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/nft-horizon/

Startup That Works’ün Websitesi: https://www.startupthatworks.com/

Startup That Works’ün LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/startup-that-works-stw/

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Blockchain FutureZone 5 Kasım’da Yapılacak!

Category:
News