Solana ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Haberler Var!

solana-ve-bu-9-altcoin-icin-son-dakika:-dev-haberler-var!

ImmutableX, kilit açma etkinliğinde 66 milyon dolar değerinde IMX tokenini piyasaya sürüyor. Elusiv, üst düzey VC’lerden oluşan bir gruptan toplam 3,5 milyon dolar toplandı. Solana, Instagram ve Facebook’tan NFT entegrasyon desteğini duyurdu. Ve daha fazla gelişme için bizi okumaya devam ediniz.

IMX, ADA, Cosmos, Solana ve daha fazla altcoin için sıcak gelişmeler

ImmutableX’den 66 milyon dolarlık kilit açma

Non Fungible Token’ler (NFT) için bir platform olan Immutable X, bir yıl önce özel bir satışta token satın alan yatırımcılara yaklaşık 110 milyon IMX tokeni yayınlayacak. Bu nedenle, bazı yatırımcıların, hisselerinde P0’lük bir getiri görmesi mümkün. ImmutableX, kilit açma etkinliğinde 66 milyon dolar değerinde IMX tokeni piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, erken özel yatırımcıların bazı varlıklarını satmaları muhtemel. Bu durumda da potansiyel olarak tokenin fiyatının düşmesi olası.

Elusiv 3,5 milyon dolarlık finansman sağladı

Elusiv, kripto para işlemlerine ek bir gizlilik katmanı getiren bir Web3 protokolü. Şimdi altcoin, son finansman turunun ayrıntılarını paylaşıyor. Ayrıca geliştirilmesi ve benimsenmesinde sonraki kilometre taşlarını gösteriyor. Bu doğrultuda Elusiv ekibi, stratejik finansman turunu başarıyla tamamladıklarını duyurdu. Üst düzey VC şirketlerinden oluşan bir gruptan toplam 3,5 milyon dolar toplandığını açıkladılar.

Solana

Crypto Wallet Blocto’dan Aptos tabanlı projeler için 3 milyon dolarlık fon

Eski Meta çalışanlarından gelen 1. katman Blockchain, geçen ay sınırlı bir ekosistemle main-net çıkışını yaptı. Mark Cuban destekli multi-chain bir kripto cüzdan ve ekosistemi olan Blocto, yeni kullanıcılara yönelik projelere yardımcı olmak için 3 milyon dolarlık bir Aptos Ekosistem Fonu açtı.

Cardano’nun ana hibe programı, Catalyst, geçici olarak duraklatıldı

dcSpark Guillemot’un kurucu ortağı, Catalyst projesinin geçici olarak durdurulduğu paylaştı. Kripto ekosistemi kurucusu dcSpark’ın Teknik Sorumlusu ve Kurucu Ortağı Sebastien Guillemot, Cardano’nun ana hibe programının (Catalyst hazinesi) geçici olarak durdurulduğunu belirtti. Bu nedenle Guillemot, sektördeki diğerlerinin neye düşkün olduğunu görmenin zamanının geldiğini kaydetti.

Filipinler UnionBank, METACO ile ortaklığını duyurdu

METACO, müşteriler için kripto trade hizmetlerini başlatmak için bir Blockchain altyapı sağlayıcısı. UnionBank olarak da adlandırılan Filipinler Union Bankolan METACO ile ortaklık kurduğunu duyurdu. METACO ekibinin yaptığı resmi açıklamaya göre, yeni çözümün temeli olarak UnionBank, METACO’nun kimlik ve kimlik doğrulama saklama ve yönetim platformunu kullanacak.

Instagram ve Facebook, Solana NFT’leri için NFT entegrasyonunu sağlıyor

Merkezi olmayan Block platformu Solana, Instagram ve Facebook’tan NFT entegrasyon desteğini duyurdu. Twitter hesabı, entegrasyonun birkaç gün içinde gerçekleştirileceğini paylaştı. Ayrıca, kullanıcıların favori NFT’lerini sergilemelerine olanak tanıyacağını kaydetti.

Cosmos, Avustralya kripto ETF’lerini listeden çıkarıyor

Cosmos Asset Management, Purpose Ethereum Access ETF’yi ve Purpose Bitcoin Access ETF’yi listeden kaldıracak. Karar, Burniske ile Cboe Australia’nın CEO’su arasında yapılan kamuoyu tartışmasının ardından alındı. Global X Bitcoin ve Ethereum fonlarının Avustralya’da toplam piyasa değeri 8,5 milyon Avustralya doları civarında.

STASIS, EURS için XRP Ledger’ı entegre ediyor

STASIS euro destekli bir stablecoin ihraççısı. Şimdi, amiral gemisi stablecoin EURS için XRP Ledger’ı entegre etmeyi tamamladı. Bu kapsamda STASIS’e göre, Şubat ayında başlayan entegrasyon dün sona erdi. Bu entegrasyon ile XRP Ledger, sayısız stablecoin kullanım durumunun kapılarını açacak.

Bill Hinman ve Jay Clayton yanlışlıkla Ripple’ı desteklemeye başladı

Bir gazeteci olan Eleanor Terrett, geçtiğimiz günlerde SEC Kurumsal Finansman Bölümü eski Direktörü Bill Hinman ve eski SEC başkanı Jay Clayton’ın yanlışlıkla Ripple Labs’ı desteklediğini tweetledi.

Hinman ve Clayton, her ikisi de Kripto İnovasyon Konseyi üyesi olan Electric Capital ve a16z ile olan dernekleri aracılığıyla Ripple’ı destekliyor. Clayton, bu yılın Ağustos ayından bu yana Electric Capital için danışman olarak hizmet veriyor.

Chainlink, topluluk LINK stake’i beklerken önemli haberleri duyurdu

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere LINK topluluğu, yerel token staking için topluca bekliyor. Bununla birlikte Chainlink başka bir büyük duyuru yaptı. Bu doğrultuda, kripto alanındaki tartışmasız lider oracle ağının geliştiricisi, Seedify Fund ile bir ortaklık duyurdu. Chainlink’in yeni ortağı, Blockchain oyunları, NFT ve metaverse’ler için büyük bir kuluçka makinesi ve fırlatma rampası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Solana ve Bu 9 Altcoin İçin Son Dakika: Dev Haberler Var!

Category:
News