Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!

binance-shib,-flow-ve-bu-altcoinler-icin-buyuk-duyuru-yapti!

İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz gün boyunca birçok altcoin için duyurular yaptı. Özellikle, en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB), popüler NFT projesi Flow (FLOW) gibi platformlara yönelik yaptığı duyurular dikkat çekti. İşte detaylar…

Binance, SHIB için Ledger ile ortak oldu

Binance, insanların fiat kullanarak Shiba Inu’yu (SHIB) kolayca satın almalarını sağlamak için kripto donanım cüzdan sağlayıcısı Ledger ile bir ortaklık duyurdu. Bugün yapılan duyuruya göre, doğrulanmış Binance kullanıcıları Visa ve Mastercard dahil olmak üzere banka kartlarını kullanarak Ledger donanım cüzdanları aracılığıyla SHIB satın alabilirler. Binance, başarılı bir satın alma işleminden sonra kripto para biriminin otomatik olarak kullanıcının Ledger adresine aktarılacağını belirtti.

Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!

Henüz doğrulanmış, yani KYC sürecinden geçmiş bir Binance hesabı açmamış olan Ledger kullanıcılarının, hizmeti kullanabilmeleri için bunu yapmaları önerilmekte. Çözüm şu anda Ledger kullanıcılarının kripto varlıklarını yönettiği yardımcı bir uygulama olan Ledger Live’ın masaüstü sürümünde mevcut. Shiba Inu’nun yanı sıra, insanlar çözümü Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) vb. dahil 80’den fazla kripto para birimi satın almak için de kullanabilirler.

Binance, Flow (FLOW) hard fork’unu destekliyor

Ayrıca Binance, Flow (FLOW) ağ yükseltmesini desteklediğini duyurdu. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork’u 2 Kasım, TSİ 18’de gerçekleşti. Binance, hesaplarında FLOW tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri üstlendi. Söz konusu Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmadı.

Binance'den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!

Öğren ve Kazan hizmetlerine yeni altcoin’ler eklendi

Binance Earn, her Çarşamba sunduğu ödüllendirici tekliflerini sundu. Simple Earn, DeFi Staking, Liquid Swap, Dual Investments ve daha fazlası için ortaya koyduğu yeni tekliflerinde BSW, EGLD ve CVP coin’leri yer aldı. Bu sefer, “kilitli ürünler” kısmındaki BSW ile çeşitli kazançlar elde edilecek. Diğer yandan EGLD ve CVP için “esnek ürünler” segmentinde yer açılacak.

Binance Learn&Stake’te SHIB değil, DOGE var!

Diğer yandan, Binance, kullanıcıların Blockchain hakkında bilgi edinebilecekleri ve bir kursu ve bir sınavı tamamlayarak 4 DOGE kazanabilecekleri bir sonraki “Binance Learn&Stake” turunu başlattı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi DOGE, piyasa değeriyle SHIB’den önce gelen meme coin’dir. Süreç, dün Türkiye saati ile 12 civarında başladı. 8 Kasım, TSİ 12’de sona erecek.  Tüm KYC onaylı kullanıcılar, DOGE ile ilgili bir makaleyi okuyarak 4 DOGE kazanma şansına sahip olacak.

Binance'de Parlayan 14 Altcoin: Aptos da Var

Ancak dağıtılması planlanan DOGE miktarının tükenmesi durumunda kampanyanın devam etmeyeceğini belirtmekte fayda var.   Ayrıca DOGE ödülleri yalnızca Simple Earn Kilitli Ürünlere 2 Kasım TSİ 12’den önce abone olmamış kullanıcılar için geçerli.  DOGE ödülleri, 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecektir.

Yeni Dual Investment ürünü ortaya çıktı

Son olarak Binance, “Sell High” ve “Buy Low” hizmetleri için sunduğu Dual Investments için yeni ürünü ortaya çıkardı. En son duyurulara göre, Sell High (yüksekten sat) ve Buy Low (dipten al) ürünleri aşağıdaki şekilde:

  • Sell High: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP
  • Buy Low: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!

Category:
News