Türklerin Favori Altcoin’i Müjdeli Haberle Geldi!

turklerin-favori-altcoin’i-mujdeli-haberle-geldi!

Türk kripto yatırımcıları tarafından yakından takip edilen altcoin projesi müjdeli haberi paylaştı. Kripto para piyasasıyla birlikte, gelişen ve değişen sektörlerden biri de NFT projeleri. NFT projeleri, yatırım açısından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bununlar birlikte, kullanıcılara egzersiz yapmaları sonucunda kripto veren STEPN’in yaratıcısı Find Satoshi Lab yeni bir paylaşımda bulundu. Açıklamaya göre, zorunlu telif ücretleriyle bir NFT piyasası başlattı.

Move to Earn altcoin projesi yeni gelişmeyi duyurdu

Koleksiyonlar ve NFT piyasalarındaki hacimde düşüş yaşanması, artan ilgiyi etkilemedi. İlgi gören projelerden biri ise STEPN oldu. M2E konseptiyle sunulan altcoin STEPN, kısa süre içerisinde piyasanın en çok tanınan altcoin’lerinden biri olmayı başardı. Bununlar birlikte popüler platform, yeni projesi ile gündeme geldi.

DOOAR isimli yeni proje Salı günü giriş yaptı. Sonrasında ise birden fazla zincirden NFT’lerin platformda yer alacağı paylaşılıyor. Platformun, kullanıcılara aylık 29.90 dolar gibi bir ücretle sunuluyor. Ancak, piyasa içerisindeki işlemler adına platform ücreti alınırken, yalnızca gass fee talep etmeyecek. Kullanıcılarına egzersiz yaparken para kazanma imkanı sağlayan altcoin STEPN‘ın yaratıcısı Find Satoshi Lab, yeni projesiyle gündeme geldi. NFT piyasası DOOAR’ı duyuran ekip, sanatçılar adına çok daha fazla imkanı barındırıyor.

NFT platformunu duyurdu

Magic Eden ve LooksRare gibi NFT platformları geçtiğimiz günlerde telif ücretlerinde değişikliğe gitti. Sonucunda ise, telif ücreti hakkı isteğe bağlı hale getirildi. Çoğu sanatçının şikayetçi olacağı bu durumun ise DOOAR ile çözülebileceği muhtemel. Bununla birlikte yeni proje, kullanıcılardan zorunlu telif ücreti talep edecek. Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha, DOOAR ’ın zorunlu telif ücreti konusuyla ilgili açıklama yaptı. Platform içerisindeki telif ücretleri, içerik oluşturan sanatçının hangi seçeneği seçtiğine bağlı olarak yüzde 0,5 ila yüzde 10 arasında değişiklik gösterecek. Bununla birlikte DOOAR , Twitter üzerinden hizmetlerine başladıklarına dair paylaşımda gerçekleştirdi.

En popüler NFT piyasası OpenSea, yüzde 2,5 ile zirvede yer alıyor. Bununlar birlikte Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha şunları söyledi:

Yaratıcıları ve sanatçıları destekleyebildiğimizde uzun vadeli değerin yaratılacağına ve sunulacağına gerçekten inanıyoruz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Türklerin Favori Altcoin’i Müjdeli Haberle Geldi!

Category:
News