Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

bugun-bu-10-altcoin-icin-buyuk-gun:-iste-olacaklar!

Kripto para piyasasında  fiyatlara dair analizlerin yanı sıra ekosistemdeki gelişmeler de büyük önem taşıyor. Altcoin projelerinin ağ güncellemeleri, borsa listelemeleri veya soru cevap etkinlikleri; piyasadaki konumlarını genellikle olumlu etkiliyor. Bu nedenle, her gün, ekosistemde yaşanacak gelişmeleri sizlere aktarıyoruz. Bugün, 10 altcoin için önemli gelişmeler yaşanacak. İşte detaylar…

Bugün, 10 altcoin için önemli gün

  • Subme (SUB), Kasım ayı için coin yakımını bugün gerçekleştirecek.
  • Ricnatum (RCNT), özel NFT satışını bugün gerçekleştirecek.
  • Conflux (CFX), Goledo ile soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • Saito (SAITO), topluluk buluşmasını bugün, TSİ 15’te gerçekleştirecek.
  • Vita Inu (VINU), TSİ 11’de Telegram üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • Vega Protocol (VEGA), topluluk buluşmasını bugün gerçekleştirecek.
Binance'den Bu Altcoin İçin Kritik Hamle Geldi!
  • Triall (TRL), Youtube üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 17.30’da başlayacak.
  • LBank, Mammoth MMT’yi (MMT) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
  • DeFi, P2E ve metaverse’lere yönelik yeni bir Blockchain ekosistemi olan Toon Finance (TFT), CoinMarketCap’te haftalık bazda en çok aratılan coin olarak birinci sırada yer aldı.
  • İngiliz finansal teknoloji şirketi Revolut, müşterilerine Dogecoin (DOGE) ve diğer kripto para birimlerinde yüzde 1 geri ödeme sunduğunu açıkladı.

Piyasayı etkileyen diğer önemli gelişmeler

Kripto para piyasası, genellikle Bitcoin’in fiyat hareketlerinden etkileniyor. Bunun dışında, yukarıda bahsettiğimiz ağ gelişmeleri, kripto para alanında önemli bir yere sahip. Bir kripto projesinin alana yenilik getirmesi, yatırımcılar tarafından oldukça pozitif karşılanmakta. Yine de, bunlar dışında, son zamanlarda kripto para piyasası makroekonomik gelişmelerle ilişkili şekilde işlem görmeye başladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, bu hafta da yatırımcıların odağında FED’in faiz kararı var.

Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Altcoin Projesini Satıyor

Şu anda Bitcoin ve diğer kripto para birimleri  yatay seyrediyor. Ancak son zamanlarda BTC’nin yüksek korelasyon sergilediği borsalar hafif bir düşüş yaşamış halde. Hisse senetlerindeki düşüş, Fed’in enflasyonu yavaşlatmak için faiz oranlarını 75 baz puan artırmasının beklendiği bu hafta 1 ve 2 Kasım’da yapılacak Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısı öncesinde geldi.

Enflasyonun Eylül ayında yüzde 8.2 ile 40 yılın en yüksek seviyesine ulaşmasıyla Fed, Mart ayında sıfıra yakın olan faiz oranlarını şimdi yüzde 3,25’e yükseltti. Fed, enflasyon yüzde 2’lik bir hedef aralığına ulaşana kadar bu politikayı sürdüreceğini belirtmişti. Faiz artırırken hedefleri ise yüzde 4,50’ye yükseltmek. Bu gelişmelerin kripto para piyasalarını nasıl etkileyeceğini zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bugün Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Category:
News